Greatest Kılavuzu Uç Nokta Tehdit Algılama ve Güvenlik için

Effective DR plans take into account the extent of a company's responsibilities to other entities and its ability to fulfill those commitments despite a major disaster. A good DR audit will include a review of existing MOA and contracts to ensure that the organization's yasal liability for lack of performance in the event of disaster or any other unusual circumstance is minimized.

Kurumsal Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Kurumsal Veri Yedekleme & Depolama Hizmetleri
Microsoft Kurumsal Ürünler ve Office 365
Sanallaştırma ve Konsolidasyon Çözümleri
Uç Nokta Tehdit Algılama ve Güvenlik
İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma


Buluttaki ve şirket derunindeki altyapı ve hizmetler arasında rabıtlantı kurarak müşterilerinize mümkün olan en âlâ deneyimi sunun

SharePoint’i kullanarak intranetiniz genelinde detayları, içinde ne olduğu ve dosyaları kırışmak midein kadro siteleri oluşturun

Microsoft Teams ile her insanın yalnızca bir yerde buluşmasını, hasbihâl etmesini, arama ve işbirliği yapmasını sağlamlayın.

Azure Arc Altyapıyı, icraatı ve Azure hizmetlerini istediğiniz yerde koruyun, vüruttirin ve çaldatmaıştırın

Microsoft Teams sebebiyle masayanü elektronik beyinınızdan yahut faaliyet halindeyken ekibinizle söyleşi edin

A disaster recovery düşünce (DRP) is a documented process or takım of procedures to execute an organization's disaster recovery processes and recover and protect a business IT infrastructure in the event of a disaster.[3] It is "a comprehensive statement of consistent actions to be taken before, during and after a Kurumsal Veri Yedekleme & Depolama Hizmetleri disaster".

The frequency of car accidents is because of recklessness. (Gidiş geliş kazalarının pıtrak pıtrak olmasının sebebi dikkatsizliktir.)

Sağlam güvenlik hizmetleriyle verilerin, icraatın ve altyapının korunmasına yardımcı olun

Natürel kıyamet veya âdem kaynaklı aksaklıklardan dolayı sistemlerinizin kesintiye uğramadan çdüzenışmasını tedariklemek ve kayıpları önlemek yürekin profesyonel ihtimam karşı.

Office hareketli icraatı sinein aplikasyon korumasıyla şirket verilerinin yetkisiz uygulamalara ve konumlara kopyalanmasını veya kaydedilmesini kısıtlayın

Senaryo 6: VMware-HyperV platformu ile sanallaştırılan öbek (cluster) yapkaloriın; asenkron olarak İzmir’bile mevcut lokal diskli sanallaştırılmış ortama replikasyonu.

Maliyetlerinizi iyileştirin Endişe harcamalarınızı elbette yöneteceğinizi ve iyileştireceğinizi öğrenin

Each functional area of the organization is analyzed to determine potential consequences. Traditionally, fire özgü posed the greatest threat. A thorough plan provides for "worst case" situations, such birli destruction of the main building.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *